Nowości 4F w Międzyzdrojach

Akademia Sportów Indywidualnych Bielik Międzyzdroje kończy rok startowy

W dniach 2-3 grudnia 2022 r. w Białogardzie odbył się Puchar Bałtyku w zapasach oraz w zabawach z mocowaniem. W zawodach udział wzięło blisko 200 dzieci z województwa zachodniopomorskiego a wśród nich 4 reprezentantów międzyzdrojskiego klubu ASI BIELIK w składzie Wiktoria Kostek, Jakub Iskra, Taras Sklajew i Piotr Kozanecki.

Po zaciekłych wałkach w kategorii Młodziczka podopieczna Natalii i Adriana Jaworskich- Wiktoria Kostek ostatecznie zajmuje I miejsce, co potwierdza, że jest jedną z najlepszych zawodniczek w województwie i należy do ścisłej czołówki w kraju, w kategorii młodzik Jakub Iskra plasuje się na VI miejscu, w kategorii dzieci Taras i Piotr zajmują w swoich kategoriach wagowych III miejsca i są to ich pierwsze medale zdobyte w rozpoczynającej się karierze sportowej, wielkie brawa.

Tymi zawodami ASI BIELIK kończy rok startowy, który obfitował w wiele dobrych startów na arenie krajowej a najważniejsze to V miejsce w MP seniorek trenerki Natalii, II miejsce w MP szkół podstawowych Wiktorii oraz IX jej miejsce w MP Młodziczek i I miejsce Wiki w cyklu Wrestling cup U-14 oraz wiele innych sukcesików.

Staraliśmy się brać udział w najważniejszych organizowanych zawodach na terenie całego kraju, na tyle ile nam pozwolił niewielki budżet, który zawdzięczamy Gminie Międzyzdroje, ale wiemy, że zawsze możemy liczyć na swoich wspaniałych sponsorów, którzy zawsze nam zagwarantują możliwość wyjazdu na zawody kiedy tylko potrzebujemy, a są to, Hotel Aurora Spa Family, Swiss Liniger – producent kabin prysznicowych, Bel Mare Resort, Kostek Team, Domarket, Taxi Rafa Międzyzdroje, a już wkrótce będzie można oddać nam swój 1% podatku oraz mamy zapewnienie, że kolejny duży sponsor chce dołączyć w nasze szeregi, szczegóły wkrótce. Dziękujemy również rodzicom dzieciaczków za wsparcie, jakim nas obdarzają i za zaufanie. Nie spoczywamy na laurach, tylko trenujemy i bawimy się dalej oraz zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia do sali obok straży pożarnej w Międzyzdrojach.

 ASI Bielik Międzyzdroje

 
error: Nie posiadasz zgody do kopiowania zawartości ze strony.