Międzyzdroje 4F

Akademia Sportów Indywidualnych Bielik Międzyzdroje na zawodach w Pyrzycach

15 października w Pyrzycach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu Młodzików I Młodziczek w zapasach w stylu wolnym.

W zawodach wystartowało ponad 200 zawodniczek i zawodników z województw zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego. Międzyzdrojski klub ASI BIELIK Międzyzdroje reprezentowały dwie zawodniczki Wiktoria Kostek oraz Zuzanna Grunwald pod opieką Natalii. Dobry występ zanotowała Wiktoria, która będąc w swojej kategorii wagowej najmłodszą zawodniczką na 18 zawodniczek, zajęła 8 miejsce. Zuzia jest na etapie przygotowań i jeszcze w tych zawodach nie mogła wystartować. Start w zawodach był formą przygotowań do zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Polski Młodziczek, najważniejszej imprezy w roku dla tych dziewczyn, więc cały sztab intensywnie pracuje nad formą zawodników.

Wyjazd na zawody możliwy był dzięki wsparciu przez Gminę Międzyzdroje oraz naszych stałych sponsorów Hotel Aurora Spa Family, Swiss Liniger producent kabin prysznicowych, Domarket, Kostek Team, Bel Mare Resort.

Zarząd klubu gratuluje wyników I czeka na kolejne starty, a już najbliższy w Pelplinie.

 ASI Bielik Międzyzdroje

 
error: Nie posiadasz zgody do kopiowania zawartości ze strony.