Nowości 4F w Międzyzdrojach

Podziękowania od obywateli Ukrainy mieszkających tymczasowo w Międzyzdrojach

Składamy osobiście serdeczne życzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej!

Dziękujemy wszystkim Polakom i Polsce, mieszkańcom Międzyzdrojów 🙏😘 za pomoc rodakom, za wsparcie, za światło i ciepło otwartych serc ❤. Cala Ukraina 💙💛 teraz jest zakochana w Polakach. Polska zachwyciła Ukrainę liczbą życzliwych, wrażliwych ludzi o wielkim sercu. Dzięki takim ludziom można dalej oddychać w przestrzeni bez tlenu i żyć mimo wszystko, bo jest nadzieja i nawet radość… .

Jak napisał Remarque, „w mrocznych czasach lepiej widzimy jasnych ludzi”. W społeczeństwie ukraińskim uważamy, że Polska dokonała humanitarnego wyczynu i to głęboko poruszyło serca wszystkich Ukraińców 💙💛. Wszyscy jesteśmy wdzięczni Polsce za wrażliwość i uwagę na tragedię na Ukrainie. Ta wdzięczność na zawsze będzie częścią naszych serc ❤☺. To szczęście, że spotkaliśmy w Polsce współczucie, zrozumienie i człowieczeństwo. W imieniu Ukrainy dziękujemy i życzymy pięknej Polsce, powodzenia we wszystkim i wielkiego słonecznego prawdziwego szczęścia 🌞!

Bohaterska walka Polaków o Niepodległość i Wolność zasługuje na ogromny szacunek.

Dziś Polacy obchodzą 104. rocznicę odzyskania niepodległości. Gratulacje dla naszych polskich przyjaciół 🙏. Za naszą i twoją wolność! Ukraińcy zawsze będą pamiętać, kto pierwszy podał pomocną dłoń w trudnym momencie ❤️.

Jeszcze Polska nie zginęła 🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁.

Życzymy Polsce i Polakom spełnienia wszystkich ich najwspanialszych marzeń!

🙏💙💛😇❤

З Днем Незалежності, рідна Польща!

 
error: Nie posiadasz zgody do kopiowania zawartości ze strony.