Międzyzdroje 4F

Porozmawiajmy o narzędziach wsparcia biznesu – spotkanie dla przedsiębiorców

Z jakich środków i funduszy europejskich skorzystać, aby rozwijać swój biznes? – o tym wszystkim dowiemy się i porozmawiamy podczas spotkania dla przedsiębiorców „Rozwijamy lokalny biznes”, które odbędzie się 16 marca 2023 roku w godzinach 12:00 – 14:00 w Urzędzie Miasta Międzyzdroje, Plac Ratuszowy 1 w Międzyzdrojach, sala ślubów.

Burmistrz Miasta Międzyzdroje wspólnie z Zachodniopomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają na spotkanie inaugurujące otwarcie w siedzibie Urzędu Miasta Międzyzdroje punktu wsparcia przedsiębiorców.

Podczas spotkania eksperci przedstawią praktyczne informacje o możliwościach pozyskania zewnętrznego finansowania, w tym o dotacjach, pożyczkach i poręczeniach. Zaprezentowane zostaną formy wsparcia z nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej, która ma do zaoferowania zachodniopomorskich firmom wiele atrakcyjnych narzędzi rozwoju. Ponadto, na miejscu dostępna będzie strefa doradców i pośredników finansowych. W czasie przeznaczonym na networking, będzie można wymienić się kontaktami i doświadczeniami, a nawet nawiązać współpracę.

Zgłoszenie udziału należy dokonać za pośrednictwem adresu e-mail: zarr@miedzyzdroje.pl. W wiadomości prosimy podać: nazwę firmy, branżę, ilość osób biorących udział w spotkaniu oraz dane kontaktowe. Więcej informacji można uzyskać u p. Agnieszki pod numerem: 91 32 75 632.

„Przedsiębiorczość to koło napędowe współczesnego świata. Tworzenie warunków sprzyjających jej rozwojowi to realne działania, które w bezpośredni sposób wpływają na rozwój regionu i lokalnej społeczności”

Beata Kiryluk, Zastępca Burmistrza Międzyzdrojów

 
 
error: Nie posiadasz zgody do kopiowania zawartości ze strony.