Nowości 4F w Międzyzdrojach

Przychodnia NZOZ „Medica-Med” przy ul. Niepodległości 10a z końcem roku kończy działalność

W związku z zakończeniem swojej działalności spółki NZOZ „Medica-Med” i przejścia lekarza rodzinnego na zasłużoną emeryturę, część mieszkańców może zostać zaskoczonych w chwili choroby, brakiem opieki zdrowotnej pierwszego kontaktu, ponieważ nie każdy regularnie choruje i chodzi do apteki, gdzie można znaleźć od dwóch miesięcy informacje o zakończeniu działalności przychodni.

Mieszkańcy Międzyzdrojów zapisani do przychodni zdrowia przy ul. Niepodległości 10a w Nowym Roku powinni pamiętać o złożeniu deklaracji w drugiej przychodni zdrowia NZOZ „Partnermed” przy ul. Gryfa Pomorskiego, bo zostaną bez opieki lekarza pierwszego kontaktu.

– Z uzyskanych informacji: przychodnia zdrowia NZOZ „Partnermed” przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 na tę chwilę przyjmuje wszystkich pacjentów z zakresu świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej (są wolne miejsca). Wybór nowej przychodni zależy od pacjenta, można również szukać opieki medycznej w pobliskich miastach Świnoujście, Wolin i Kamień Pomorski. Dzięki temu w razie choroby będziemy mieli gwarancję przyjęcia i fachowej opieki medycznej bez dodatkowych wysokich opłat.

 
error: Nie posiadasz zgody do kopiowania zawartości ze strony.